2 új munkatársat keresünk:

Bolti, pulti értékesítő pozícióba!

Munkavégzés helye: Csepel, II. Rákóczi Ferenc út 277. (Szent Imre tértől 15perc)

Hétfőtől - péntekig tartó határozatlan idejű munkaszerződéssel.

Az új kollégánk feladatai:

 - Az üzletbe betérő villanyszerelők kiszolgálása
 - Kiváltó termékek, kiegészítő termékek ajánlása
 - Rendelések személyes és telefonos felvétele
 - Rendelések, értékesítések kezelése az ügyviteli rendszerben
 - Az eladótér és raktár területek rendben tartása
 - A vevőkkel való aktív kapcsolattartás
 - Rendelések összekészítése, vevők értesítése
 - Áru átvétel – áruk autóról és autóra pakolása

Amit nyújtunk:

 - Változatos feladatok
 - Piaci átlag feletti bérezés
 - Biztos munkahely

Önt keressük ha:

 - Fiatalos lendületű,
 - Rugalmas
 - Szeret csapatban dolgozni
 - Élvezi, hogy sokrétű a feladatköre
 - Képes önállóan dolgozni
 - Vevő centrikus a gondolkodása
 - Megoldás orientált a személyisége
 - Szeret új dolgokat megtanulni
 - Precíz a munkájában
 - Jó kommunikációs képességgel rendelkezik

Elvárások:

 - Minimum 2-3 év, hasonló területen eltöltött idő
 - Számítógép és Office program csomag aktív felhasználói ismerete
 - Jó fizikai terhelhetőség (kábelkötegek, gipsz)

Előny:

 - Angol nyelvtudás
 - Jogosítvány
 - Az elvártnál hosszabb tapasztalat
 - Villamossági területen szerzett végzettség

       Jelentkezés: a pozíció megjelölésével önéletrajzát küldje a
                    karrier(kukac)kapcsolokft.hu e-mail címre.