2 új munkatársat keresünk:

Villamssági Projektmérnök  pozícióba!

Munkavégzés helye: Csepel, II. Rákóczi Ferenc út 277. (Szent Imre tértől 15perc)

Hétfőtől - péntekig tartó határozatlan idejű munkaszerződéssel.

Az új kollégánk feladatai:

 - Projektek felkutatása
 - Árajánlatok készítése és nyomonkövetése
 - Egyvonalas rajzból árajánlat készítése
 - Villamos szekrények kiviteleztetése a beszállítóval
 - Kivitelezőkkel való kapcsolattartás
 - Megrendelések nyomonkövetése beszerzéstől a leszállításig
 - Tenderek árazása

Amit nyújtunk:

 - Változatos feladatok
 - Feladattal arányos versenyképes bér
 - Biztos, stabil munkahely

Önt keressük ha:

 - Rugalmas
 - Tud csapatban dolgozni
 - Képes önállóan dolgozni, végig vinni feladatokat
 - Ha érti mit jelent, hogy a vevőből élünk
 - Megoldás orientált a személyisége
 - Precíz a munkájában
 - Jó kommunikációs képességgel rendelkezik

Elvárások:

 - Villamos mérnök, üzemmérnök végzettségi
 - Hasonló területen eltötltött idő, minimum 1 év
 - Számítógép és Office program csomag aktív felhasználói ismerete

Előny:

 - Angol nyelvtudás
 - Jogosítvány
 - Az elvártnál hosszabb tapasztalat

Jelentkezés: a pozíció megjelölésével önéletrajzát küldje a karrier(kukac)kapcsolokft.hu e-mail címre.